• Dolar Alış 5.9122TL
  • Dolar Satış 5.8886TL
  • Euro Alış 6.5869TL
  • Euro Satış 6.5607TL

Yanal,Belhanda ve o iddia!

, 0 Yorum

MEHMET DEMİRKOL’DAN DERBİ YORUMU

Spor yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol, yayıncı kuruluşta yayınlanan beIN MANŞET’te 1-1 berabere biten derbinin gündemini değerlendirdi.

DERBİNİN KALİTESİ BEKLENTİNİN ALTINDA!

Derbi maç beklediğimiz kalitenin çok altındaydı. Bunun da sebepleri var. İlk dakikadan itibaren Fenerbahçe baskılı oynar diye düşündük. Baskı ve Türkiye standardı faulü var ilk dakikada. Oyun dursun istiyorlar. İki taraf da dursun, yerleşelim düşüncesinde. Oyunun akmasına gerek yok. Sonra bir uzun top. Oyun kurma yine yok. Valbuena bir şeyler yapmaya çalışıyor. Maçın hemen başı, tekrar oyun duruyor. Aslında niyet; oyun dursun yerleşelim. İlk yarıda top 19 dakika sahada kalmış. Bu maçın herhangi bir yerinde olur. Ama maç tamamen böyle aktı. Böyle olunca da teknik direktör tercihlerinin dışında olduğunu söyleyemem. Teknik adamlar böyle bir tercihte bulunmuş. Bir tane bulsak, üzerine yatarız düşüncesi var.

PROBLEM MARCAO VE LUYINDAMA’NIN OLMAYIŞI..

Marcao ve Luyindama’nın olmaması sonrası o bölge sıradanlaştı. Rakibi hapsetti ama buradan neden bir şey çıkaramıyorsun? Bunun sebebi arkadan tamamlayanlar yani Luyindama ve Marcao’nun olmayışının getirdiği bir problem. İlk sebep bu oldu.

BELHANDA İÇİN 10 NUMARA AĞIR…

Feghouli ve Onyekuru üzerinden işi götürmeye çalıştırdılar. Martin Linnes’i de sayalım. Geçen hafta Marcao-Luyindama organizasyonu vardı. Fernando da kendisini rahat hissediyor onlar olunca. Linnes dün doğru yerde buluşamadı. Ama neden? Galatasaray’ın 10 numarası Belhanda… Ben onun için 10 numarayı ağır buluyorum. Ama belli şartlarda beğeniyorum. Katkısı var…

RAKİBİN 10 KİŞİ, SEN NASIL OYUNDAN ÇIKARSIN!

Belhanda… Galatasaray’ın 10 numarası, 20 yıllık bir tarihi değiştireceksin ve şampiyonluk yolunda öne geçeceksin. Bütün maçları kazanırsan şampiyon olacaksın. Galatasaray’ın 10 numarası, rakip eksikken nasıl sahadan çıkar yahu? Bir oyuncu kendisini nasıl bu duruma koyar. Sen 10 numarasın. Maçı yöneteceksin, maçı alacaksın.

BELHANDA F.BAHÇE’YE RAHAT ETTİRDİ..

Bugün itibarıyla Belhanda gönderilse hiçbir şey demem. İtirazda bulunamam. Çünkü sen orada komutansın. Sen nasıl çıkarsın, kendini o duruma düşürürsün. İnanılır gibi değil! Ayağı kırılsa oynayacak oyuncu biliyorum. Bu olmaz, olmaz! Sen teknik heyetten daha soğukkanlı olmalısın bu kabul edilebilir bir şey değil, Fenerbahçe rahat etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
error: Content is protected !!