• Dolar Alış 6.0857TL
  • Dolar Satış 6.0614TL
  • Euro Alış 6.8088TL
  • Euro Satış 6.7816TL

‘Oruçluyum Gelme’ Dedi dinlemedi sonu

, 0 Yorum

İlk evliliğini 22 yıl önce yapan Havva Büyükdoğurcan, 2 yıl evli kaldıktan sonra eşi geçirdiği hastalık sonucu yaşamını yitirdi. 1 çocuğuyla dul kalan Büyükdoğurcan, ailesinin yanına yerleşti.Büyükdoğurcan,memleketi (o dönem belde olan) İsmil Mahallesi’nden tanıdığı evli Mehmet Ok ile gönül ilişkisi yaşamaya başladı. Büyükdoğurcan, bir kaç y-ıl Ok ile birlikte olduktan sonra a-yrıldı. İlişkilerini sürdürmek isteyen Ok,iddiaya göre, “İlişkimizi ailene söylerim” diyerek Büyükdoğurcan’ı rahatsız ederek görüşmeye devam etti ve zaman zaman zorla ilişkiye girdi.

İKİNCİ EVLİLİĞİNDE DE O ŞAHIS PEŞİNİ BIRAKMADI

Ok, 2005 yılında ikinci evliliği yapan ve 2 çocuğu olan Büyükdoğurcan’ın, peşini bırakmadı. Ok, Havva Büyükdoğurcan’a geçmişteki ilişkilerini eşine söyleyeceğini öne sürerek sıkıştırıp edip zaman zaman ilişkiye girdi. İddiaya göre en son 10 gün önce Büyükdoğurcan’ın evine gelen Ok, zorla Büyükdoğurcan’ı İsmil Mahallesi’ne götürüp burada bir evde dövüp, zörla ilişkiye girdi. Çift, 1 gece İsmil’de kalıp döndü.

“EVE GELECEĞİM, SANA YATAĞINDA KÖTÜLÜK EDECEĞİM”

Boynundan ve vücudunun çeşitli yerlerine 6 mermi isabet eden Ok, olay yerinde vefat etti. Büyükdoğurcan polisi arayarak,”Birisini vefat ettirdim. Gelip beni alın” dedi. Sevk edilen ekipler tarafından gözaltına alınan Büyükdoğurcan, yapılan sorgulama ardından bugün adliyeye sevk edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
error: Content is protected !!