• Dolar Alış 5.8712TL
  • Dolar Satış 5.8477TL
  • Euro Alış 6.5766TL
  • Euro Satış 6.5503TL

Gizlemeyi düşünmüyorum deyip eşiyle ilgili gerçeği böyle açıkladı..

, 0 Yorum

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’nun eşinin İngiliz olduğunu biliyor muydunuz? Fatih Altaylı’nın programında Temel Karamollaoğlu karısı hakkında ilk kez açık konuştu. Temel Karamollaoğlu eşi ile ilgili ‘gizlemeyi düşünmüyorum’ dese de kimse adını ve görüntüsünü bilmiyor. Temel Karamollaoğlu’nun karısı kadar İngiltere’de eğitim aldığı üniversite de tartışma konusu. Saadet Partisi’nin Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu İngiltere’deki eğitim hayatı ve esrarengiz İngiliz asıllı eşi ile gündemin ilk sırasına çıktı. Temel Karamollaoğlu Fatih Altaylı’nın programında ‘gizlemeyi düşünmüyorum’ dese de İngiliz karısını medyadan köşe bucak saklıyor.
Bugüne kadar Temel Karamollaoğlu’nu eşi ile birlikte görüntülemeyi başarabilen yok. Ne sosyal medyada ne Saadet Partisi’nin sitesinde Temel Karamollaoğlu karısı ile hiç resmedilmemiş.
ESRARENGİZ EŞİN İSMİ BİLE BİLİNMİYOR Temel Karamollaoğlu’nun karısının fotoğrafını bulmak mümkün olmadığı gibi Müslüman olan eşinin ismi dahi bilinmiyor. Habertürk’teki canlı yayında da Temel Karamollaoğlu eşi ile ilgili soruya yanıt verirken hiç ismini telaffuz etmemesi dikkat çekti.
İNGİLTERE’DE EŞİMLE EVLENDİM
Temel Karamollaoğlu eşiyle ilgili Fatih Altaylı’nın “Diyorlar ki, nasıl milliyetçilikten bahsediyor eşi İngiliz…” sözleri üzerine şunları söyledi: – “Doğru ben İngiltere’de tahsil yaptım. Ortaokul liseyi Kayseri’de okudum. Oradan mezun olduktan sonra önce teknik üniversiteye girdim arkasından da Avrupa imtihanlarından birkaç tanesini kazandım İngiltere’ye gittim. Orada tekstil tahsili yaptım ve döndüm. Oradayken de eşimle evlendim. Kendisi bana en büyük destek veren kişi. İnancında ve yaşantısında çok titizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
error: Content is protected !!